Trzciany

Na sprzedaż ostatni dom w Trzcianach.

Znajduje się on przy ulicy Bursztynowej, na skraju lasu ciągnącego się aż po horyzont. W pobliżu jest stajnia i jezioro plażą z wyciągiem do wake'a. Trzciany to nowo zagospodarowany teren i są tu tylko nowe domy. Do centrum Warszawy jest dokładnie 31 km i dojazd zajmuje około 35 minut. Jest możliwość dojazdu komunikacją miejską - do stacji kolejki SKM  Janówek jest 2 km. Do autobusu podmiejskiego L41, który jeździ do Legionowa jest również 2 km.

Dom ma powierzchnię 107 m2 a jego układ jest następujący:

Parter - salon z częściowo otwartą kuchnią, łazienka i duży przedsionek. Jest możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju w miejscu kuchni.

Miejsce garażowe z otwartym dostępem - możliwość przerobienia na garaż

Piętro  -  trzy sypialnie i duża łazienka.

Strych - przestrzeń do aranżacji.

Dom jest sprzedawany w następującym standardzie:

Ściany Porotherm Wienerberger, strop wylewany żelbetowy, schody wylewane żelbetowe, pokrycie dachowe - blacha na rąbek Planja, okna trzyszybowe firmy WND, drzwi wejściowe Martom, instalacja elektryczna, instalacja alarmowa, instalacja tv, instalacja hydrauliczna, instalacja centralnego ogrzewania, strop nad piętrem ocieplony wełną mineralną i wykończony płytami gipsowo kartonowymi, elewacja styropian 20 cm + tynk akrylowy, studnia, szambo szczelne, przyłącze elektryczne.

Mamy już pozwolenie na budowę. Prace rozpoczynamy na przełomie listopada/ grudnia. Do końca roku będzie gotowy stan surowy. Oddanie kluczy we wrześniu 2022.

Zdjęcia przedstawiają dom już wybudowany na sąsiedniej działce. Ten, nowobudowany na sprzedaż będzie identyczny. Tylko w miejscu wiaty będzie zadaszone miejsce garażowe/gospodarcze. Pokrycie blachą na rąbek - tak jak na głównym dachu. Tylna ściana i ściana pomiędzy miejscami garażowymi będzie wykończona deskami tarasowymi

Cena 550.000 pln

Kontakt:

Marek Sotek 502 064 387